News

Kirjake koolinoorte suvemängudelt "Meri ja päike" 27. August valdek.rohtma


Meie kooli 9. klassi õpilased Maria Möller, Liisa Käärma, Ingeli Toom, Hanna-Liisa Sell ja Kert Tammoja osalesid 23.-25. augustil toimunud koolinoorte suvemängudel "Meri ja päike". Programm oli sisukalt üles ehitatud ning tegutsemisrõõmu ja enese proovile panekut igas päevas.

Esimesel päeval läbiti tuletõrjeolümpia, lisaks arendati oma esinemisoskust võistkondade tutvustamisel. Teisel päeval toimus matk Roosta puhkekeskusesse, kus päev oli sisustatud rannajalgpalli, minigolfi, suplauatamise, discgolfi ja seikluspargiga. Samuti sai täiendada oma teadmisi päästevestide ja -rõngaste kasutamise kohta. Päeva lõpus toimus orienteerumine, kuhu oli liikumisele lisatud mõttetööks keerukaid küsimusi. Kolmas päev tõi endaga kaasa vihma, ent see ei takistanud. Õpilased said võistelda tantsimises, discgolfis ja mälumängus. Igal õhtul mängiti korv- ja võrkpalli ning seda nii kaua, kuni õhtuhämaruses enam palli näha ei suudetud.

Kõikide aladega said üheksandikud edukalt hakkama. Laager andis kõigile meeldejäävaid mälestusi ja uusi sõpru. Laager aitas arendada uusi oskuseid, millele lisandusid ka kasulikud teadmised.

Liisa Käärma
 

Meie kooli 9. klassi õpilased Maria Möller, Liisa Käärma, Ingeli Toom, Hanna-Liisa Sell ja Kert Tammoja osalesid 23.-25. augustil toimunud koolinoorte suvemängudel "Meri ja päike". Programm oli sisukalt üles ehitatud ning tegutsemisrõõmu ja enese proovile panekut igas päevas.

Esimesel päeval läbiti tuletõrjeolümpia, lisaks arendati oma esinemisoskust võistkondade tutvustamisel. Teisel päeval toimus matk Roosta puhkekeskusesse, kus päev oli sisustatud rannajalgpalli, minigolfi, suplauatamise, discgolfi ja seikluspargiga. Samuti sai täiendada oma teadmisi päästevestide ja -rõngaste kasutamise kohta. Päeva lõpus toimus orienteerumine, kuhu oli liikumisele lisatud mõttetööks keerukaid küsimusi. Kolmas päev tõi endaga kaasa vihma, ent see ei takistanud. Õpilased said võistelda tantsimises, discgolfis ja mälumängus. Igal õhtul mängiti korv- ja võrkpalli ning seda nii kaua, kuni õhtuhämaruses enam palli näha ei suudetud.

Kõikide aladega said üheksandikud edukalt hakkama. Laager andis kõigile meeldejäävaid mälestusi ja uusi sõpru. Laager aitas arendada uusi oskuseid, millele lisandusid ka kasulikud teadmised.

Liisa Käärma