News

Septembrikuu lõpus toimusid Võnnu Keskkoolis Rakett69 õpihuvilaagrid. 11. October valdek.rohtma


23.-30. 09 toimetasid Võnnu Keskkoolis suuremad ja väiksemad raketlased – meil toimusid Rakett69 õpihuvilaagrid, kus tehti põnevaid käed-külge-katseid loodusteaduste paremaks mõistmiseks. Rakett69 õpihuvilaagrite programmi on kokku pannud Teaduskeskus AHHAA ja Rakett69 Teadusstuudiod. Raketijuhte ehk laagrite juhendajaid oli meie koolis kolm: Simo-Jarek Zaranek, Liisi Loime ja Kairit Laksberg. Ühtekokku toimus 6 laagrit: 4 neist nooremale vanuseastmele (3.-7. klass) ning 2 vanemale vanuseastmele (8-12. klass).

Laagri skeem oli sarnane „Rakett69” saatega: toimus esimene, teine ja kolmas „võttepäev”, igal päeval oli 2 ülesannet ning päeva lõpus ka duell. Et olukord väga pingeline ei oleks, oli laagripäevadesse põimitud ka sotsiaalsed tegevused.

Laagripäevade jooksul said õpilased panna end proovile erinevate ülesannete lahendamisega, vaja läks nii loovust, osavust, teadmisi, tehnilist taipu kui ka meeskonnatööoskust.  Õpilased said tunda nii võidu joovastust kui ka kaotusvalu, nägid ja kogesid, et varem õpitut saab tõepoolest päriselt rakendada ning et koostöös peitub edu võti!

Vahva oli vaadata, kuidas õpilased üksteist ideedega sütitasid ja ühiselt toimetasid. Õpilaste tagasiside laagrile oli „Iga päev võiks selline olla!” või „Ma ei teadnudki, et ma päriselt nii taibukas olen!” ning laagri lõpus: „Millal järgmine laager toimub, ma tahan tulla!”

 

Lennujuhid Simo-Jarek Zaranek, Liisi Loime ja Kairit Laksberg.

23.-30. 09 toimetasid Võnnu Keskkoolis suuremad ja väiksemad raketlased – meil toimusid Rakett69 õpihuvilaagrid, kus tehti põnevaid käed-külge-katseid loodusteaduste paremaks mõistmiseks. Rakett69 õpihuvilaagrite programmi on kokku pannud Teaduskeskus AHHAA ja Rakett69 Teadusstuudiod. Raketijuhte ehk laagrite juhendajaid oli meie koolis kolm: Simo-Jarek Zaranek, Liisi Loime ja Kairit Laksberg. Ühtekokku toimus 6 laagrit: 4 neist nooremale vanuseastmele (3.-7. klass) ning 2 vanemale vanuseastmele (8-12. klass).

Laagri skeem oli sarnane „Rakett69” saatega: toimus esimene, teine ja kolmas „võttepäev”, igal päeval oli 2 ülesannet ning päeva lõpus ka duell. Et olukord väga pingeline ei oleks, oli laagripäevadesse põimitud ka sotsiaalsed tegevused.

Laagripäevade jooksul said õpilased panna end proovile erinevate ülesannete lahendamisega, vaja läks nii loovust, osavust, teadmisi, tehnilist taipu kui ka meeskonnatööoskust.  Õpilased said tunda nii võidu joovastust kui ka kaotusvalu, nägid ja kogesid, et varem õpitut saab tõepoolest päriselt rakendada ning et koostöös peitub edu võti!

Vahva oli vaadata, kuidas õpilased üksteist ideedega sütitasid ja ühiselt toimetasid. Õpilaste tagasiside laagrile oli „Iga päev võiks selline olla!” või „Ma ei teadnudki, et ma päriselt nii taibukas olen!” ning laagri lõpus: „Millal järgmine laager toimub, ma tahan tulla!”

 

Lennujuhid Simo-Jarek Zaranek, Liisi Loime ja Kairit Laksberg.