Koolielu

Huviringid


HUVIRINGID VÕNNU KESKKOOLIS 2019. – 2020. ÕPPEAASTAL

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

JUHENDAJA

SPORDIRING-JALGPALL

poisid

1.- 5. klass

 

 

 

13.30 – 14.30

 

 

 

 

 

 

13.25 – 14.10

 

Asser Jaanimets

SPORTMÄNGUD-JALGPALL

poisid

6.- 12. klass

 

15.30 – 17.00

 

15.30 – 17.00

 

17.00 – 18.30

KORVPALL

 

17.00 – 18.30

KORVPALL

 

 

 

 

Asser Jaanimets

Roman Noormets

 

SPORDIRING

tüdrukud

1.-5. kl

 

 

 

 

 

 

 

 

13.25 – 14.10

 

 

Triinu Kask

 

SPORT T+P

6.-12. kl

19.00 – 20.30

VÕRKPALL

 

 

15.15 - 16.45 

KERGEJÕUSTIK

 

 

Triinu Kask

KUNST

 

 

 

 

13.25 – 15.05

Evelin Villak

RUUMIKUJUNDUS

VAJADUSEL

KOOS

ÕPILASTEGA

 

 

Tiia Kannik

MATEMAATIKA

RING

 

 

 

13.25 – 14.10/9. kl T

14.20 – 15.05/8. kl

 

 

Taimi Tamm-Vask

RAHVATANTS

 

 

 

 

13.25 - 14.10

1.-2. kl

 

13.25 – 14.10

3. – 4. kl

Viivika Kook

SOLISTID

ANSAMBLID

 

KEHTIVAD

 

KOKKULEPPED

 

KONKREETSE

 

SOLISTIGA

 

ANSAMBLIGA

 

Mare Muru

LIIKLUS

Alates oktoobrist

13:25-14:10 3.klass

 

 

 

 

Harras Tiisler

TEHNOLOOGIARING

15.10 – 17.00 1.-3.klass

15.10 – 17.00 4.-9.klass

 

 

 

Raimond Tokman

MÕTTE-

MÄNGUD,

MALE

 

15.40 – 16.25

 

 

13.25 – 14.10

 

 

 

Meelis Kuldkepp

PILLIRING

 

 

15.15 – 16.00

 

 

Mare Muru

KARATE

 

 

14.10 – 15.05

 

14.10 – 15.05

Gediminas Jürjo (klubist Falco)

DRAAMARING

kultuurimajas

6. – 12. klass

 

 

 

15.30 – 17.30

 

 

 

 

 

Marju Marga

MUDILASKOOR

 

 

14.10 – 15.05

 

 

Mare Muru

LASTEKOOR

14.10 – 15.05

 

 

 

 

Mare Muru

LOODUSÕPE

4. – 9. klass

 

 

 

 

14.10 – 17.00

 

 

Irja Kivimägi

KÄSITÖÖ

4. – 9. klass

 

 

14.20 – 15.30

 

 

 

 

Tiia Kannik

TANTSUÕPE

 

 

 

 

14.20 – 15.05

Inga Roos

IKT

oktoobrist

 

14:10-14:55.
1.-4. klass.

15:00-15:45. 5.-12. klass. 

 

 

 

 

Meeri Sellik

KORVPALL

 

 

18.30 – 21.30

 

18.30 – 21.30

Roman Noormets

FITNESS

 

19.00

 

 

 

Aina Kikas

JOOGA

 

 

 

19.00

 

Evelin Avi

SUUSATAMINE

 

 

 

14.45-15.45

 

 

Jaanus Teppan

Tartu Suusaklubi

TAEKWONDO

17.30 – 19.00

 

 

17.30 – 19.00

 

 

LAUAMÄNGUD

noortekeskuses

 

 

 

16.00 – 18.00

 

 

 

Veronica Kongi

INKAKLUBI

noortekeskuses

 

 

 

 

16.00 – 18.00

 

 

Keitlin Kitsing

KOKANDUS-

RING

noortekeskuses

 

 

 

 

 

15.00 – 17.00

 

Elisabeth Pärtel

 

HUVIRINGID VÕNNU KESKKOOLIS 2019. – 2020. ÕPPEAASTAL

 

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

JUHENDAJA

SPORDIRING-JALGPALL

poisid

1.- 5. klass

 

 

 

13.30 – 14.30

 

 

 

 

 

 

13.25 – 14.10

 

Asser Jaanimets

SPORTMÄNGUD-JALGPALL

poisid

6.- 12. klass

 

15.30 – 17.00

 

15.30 – 17.00

 

17.00 – 18.30

KORVPALL

 

17.00 – 18.30

KORVPALL

 

 

 

 

Asser Jaanimets

Roman Noormets

 

SPORDIRING

tüdrukud

1.-5. kl

 

 

 

 

 

 

 

 

13.25 – 14.10

 

 

Triinu Kask

 

SPORT T+P

6.-12. kl

19.00 – 20.30

VÕRKPALL

 

 

15.15 - 16.45 

KERGEJÕUSTIK

 

 

Triinu Kask

KUNST

 

 

 

 

13.25 – 15.05

Evelin Villak

RUUMIKUJUNDUS

VAJADUSEL

KOOS

ÕPILASTEGA

 

 

Tiia Kannik

MATEMAATIKA

RING

 

 

 

13.25 – 14.10/9. kl T

14.20 – 15.05/8. kl

 

 

Taimi Tamm-Vask

RAHVATANTS

 

 

 

 

13.25 - 14.10

1.-2. kl

 

13.25 – 14.10

3. – 4. kl

Viivika Kook

SOLISTID

ANSAMBLID

 

KEHTIVAD

 

KOKKULEPPED

 

KONKREETSE

 

SOLISTIGA

 

ANSAMBLIGA

 

Mare Muru

LIIKLUS

Alates oktoobrist

13:25-14:10 3.klass

 

 

 

 

Harras Tiisler

TEHNOLOOGIARING

15.10 – 17.00 1.-3.klass

15.10 – 17.00 4.-9.klass

 

 

 

Raimond Tokman

MÕTTE-

MÄNGUD,

MALE

 

15.40 – 16.25

 

 

13.25 – 14.10

 

 

 

Meelis Kuldkepp

PILLIRING

 

 

15.15 – 16.00

 

 

Mare Muru

KARATE

 

 

14.10 – 15.05

 

14.10 – 15.05

Gediminas Jürjo (klubist Falco)

DRAAMARING

kultuurimajas

6. – 12. klass

 

 

 

15.30 – 17.30

 

 

 

 

 

Marju Marga

MUDILASKOOR

 

 

14.10 – 15.05

 

 

Mare Muru

LASTEKOOR

14.10 – 15.05

 

 

 

 

Mare Muru

LOODUSÕPE

4. – 9. klass

 

 

 

 

14.10 – 17.00

 

 

Irja Kivimägi

KÄSITÖÖ

4. – 9. klass

 

 

14.20 – 15.30

 

 

 

 

Tiia Kannik

TANTSUÕPE

 

 

 

 

14.20 – 15.05

Inga Roos

IKT

oktoobrist

 

14:10-14:55.
1.-4. klass.

15:00-15:45. 5.-12. klass. 

 

 

 

 

Meeri Sellik

KORVPALL

 

 

18.30 – 21.30

 

18.30 – 21.30

Roman Noormets

FITNESS

 

19.00

 

 

 

Aina Kikas

JOOGA

 

 

 

19.00

 

Evelin Avi

SUUSATAMINE

 

 

 

14.45-15.45

 

 

Jaanus Teppan

Tartu Suusaklubi

TAEKWONDO

17.30 – 19.00

 

 

17.30 – 19.00

 

 

LAUAMÄNGUD

noortekeskuses

 

 

 

16.00 – 18.00

 

 

 

Veronica Kongi

INKAKLUBI

noortekeskuses

 

 

 

 

16.00 – 18.00

 

 

Keitlin Kitsing

KOKANDUS-

RING

noortekeskuses

 

 

 

 

 

15.00 – 17.00

 

Elisabeth Pärtel