Õppetöö

Konsultatsiooniajad


KONSULTATSIOONID  JA  JÄRELEVASTAMISED

2018/2019 õ.a.

õpetaja

aeg

ruum

A.Kontro

Teisipäev 7.tund

Matemaatika kabinet

 

A.Tänavots

kolmapäev, reede

7. tund

Bioloogia või füüsika kabinet

M.Toompere

Neljapäev

7.tund

Ajaloo kabinet

K.Aasmäe

Neljapäev, 6.tund

Reede, 7.tund

Võõrkeelte kabinet

 

Ü.Hermlin

Teisipäev 7.tund

Eesti keele kabinet

 

K.Laksberg

Neljapäev 6.tund

III klass

 

T.Tamm-Vask

Hommikuti 7.55; kolmap. 7.tund

Kokkuleppel õpetajaga

Matemaatika kabinet

Esmasp.7 t;

K.Kitter

Esmaspäev 7.tund

Vene keele kabinet

 

K. Rohtla

Kolmapäev 6.tund

II klass

 

T.Kannik

Kolmapäev 7. Tund

Teisip.7.t. kokkuleppel

Kunsti kabinet

 

A.Serk

Neljapäev 8.tund

Füüsika kabinet

 

E.Tiiman

Kolmapäev 7.tund

Inglise keele kabinet

 

R.Võikar

Neljapäev 7.tund

I klass

 

M.Arimäe

Teisipäev 7.tund

 

Eesti keele  kabinet

 

R.Tokman

Teisipäev 7.tund

Töö- ja tehnoloogiaõp.kabinet

M.Muru

Teisipäev 7.tund

Muusika kabinet

 

K. Muoni

Teisipäev  8.tund

Inglise keele kabinet

 

E.Runno

 

Reede 6.tund

Logopeedi klass

Katrin Unt Neljapäev 6. ja 7.tund Inglise keel

 

KONSULTATSIOONID JA JÄRELEVASTAMISED

2018/2019 õ.a.

õpetaja aeg ruum
A.Kontro Teisipäev 7.tund Matemaatika kabinet  
A.Tänavots kolmapäev, reede 7. tund Bioloogia või füüsika kabinet
M.Toompere Neljapäev 7.tund Ajaloo kabinet
K.Aasmäe Neljapäev, 6.tund Reede, 7.tund Võõrkeelte kabinet  
Ü.Hermlin Teisipäev 7.tund Eesti keele kabinet  
K.Laksberg Neljapäev 6.tund III klass  
T.Tamm-Vask Hommikuti 7.55; kolmap. 7.tund Kokkuleppel õpetajaga Matemaatika kabinet Esmasp.7 t;
K.Kitter Esmaspäev 7.tund Vene keele kabinet  
K. Rohtla Kolmapäev 6.tund II klass  
T.Kannik Kolmapäev 7. Tund Teisip.7.t. kokkuleppel Kunsti kabinet  
A.Serk Neljapäev 8.tund Füüsika kabinet  
E.Tiiman Kolmapäev 7.tund Inglise keele kabinet  
R.Võikar Neljapäev 7.tund I klass  
M.Arimäe Teisipäev 7.tund   Eesti keele  kabinet  
R.Tokman Teisipäev 7.tund Töö- ja tehnoloogiaõp.kabinet
M.Muru Teisipäev 7.tund Muusika kabinet  
K. Muoni Teisipäev  8.tund Inglise keele kabinet  
E.Runno   Reede 6.tund Logopeedi klass
Katrin Unt Neljapäev 6. ja 7.tund Inglise keel