Sport
Sporticumi moodustavad:
VÕIMLA - kasutamine graafiku alusel
JÕUSAAL - kasutamine personaalsete kokkulepete alusel
TANTSUSAAL - mattide ja peeglitega ruum, kasutamine graafiku alusel
STAADION - vabakasutus õppetegevuse välisel ajal
SEIKLUSPARK - vabakasutus ööpäevaringselt
Kehalise kasv. tunnid |
E |
T |
K |
N |
R |
|
1. tund |
8.30 - 9.15 |
|
12. kl |
1. kl rahvatants |
8. kl |
1. kl |
2. tund |
9.25 - 10.10 |
4. kl |
11. kl |
3.kl rahvatants |
|
6. kl |
3. tund |
10.20 - 11.05 |
|
|
2. kl rahvatants |
|
|
4. tund |
11.25 - 12.10 |
9. kl |
4. kl |
|
3. kl |
5. kl |
5. tund |
12.30 - 13.15 |
2. kl |
1.kl/ 5. kl |
4. kl/ 7. kl |
3. kl |
11. kl |
6. tund |
13.25 - 14.10 |
10. kl | 9. kl | 6. kl | 5. kl | 2. kl/ 10. kl |
7. tund |
14.20 - 15.05 |
8. kl | 7. kl | |||
Trennid / Ringid |
||||||
E |
T |
K |
N |
R |
L |
P |
14.20-15.50 SUUSAKLUBI |
14.20-15.05 RAHVATANTS V. Kook |
14.20-15.50 SUUSAKLUBI |
|
koristuspäev |
||
|
|
|
15.15-16.30 VÕRKPALL T. Kask |
|
||
17.00-19.00 saali koristus |
17.00-19.00 saali koristus |
17.00-19.00 saali koristus |
17.00-19.00 saali koristus |
|||
19.00-20.30 VÕRKPALL T. Kask |
18.00-20.00 FITNESS/ JOOGA E. Avi |
19.00-21.00 KORVPALL A. Piirsoo |
18.00-20.00 FITNESS/ JOOGA E. Avi |
19.00-21.00 KORVPALL A. Piirsoo |
|
Võimalik on laenutada iseseisvaks kasutamiseks järgmist varustust:
RULLSUUSAD
MURDMAASUUSAD
Sporticumi moodustavad:
VÕIMLA - kasutamine graafiku alusel
JÕUSAAL - kasutamine personaalsete kokkulepete alusel
TANTSUSAAL - mattide ja peeglitega ruum, kasutamine graafiku alusel
STAADION - vabakasutus õppetegevuse välisel ajal
SEIKLUSPARK - vabakasutus ööpäevaringselt
Võimalik on laenutada iseseisvaks kasutamiseks järgmist varustust:
RULLSUUSAD
MURDMAASUUSAD
Kehalise kasv. tunnid |
E |
T |
K |
N |
R |
|
1. tund |
8.30 - 9.15 |
|
12. kl |
1. kl rahvatants |
8. kl |
1. kl |
2. tund |
9.25 - 10.10 |
4. kl |
11. kl |
3.kl rahvatants |
|
6. kl |
3. tund |
10.20 - 11.05 |
|
|
2. kl rahvatants |
|
|
4. tund |
11.25 - 12.10 |
9. kl |
4. kl |
|
3. kl |
5. kl |
5. tund |
12.30 - 13.15 |
2. kl |
1.kl/ 5. kl |
4. kl/ 7. kl |
3. kl |
11. kl |
6. tund |
13.25 - 14.10 |
10. kl | 9. kl | 6. kl | 5. kl | 2. kl/ 10. kl |
7. tund |
14.20 - 15.05 |
8. kl | 7. kl | |||
Trennid / Ringid |
||||||
E |
T |
K |
N |
R |
L |
P |
14.20-15.50 SUUSAKLUBI |
14.20-15.05 RAHVATANTS V. Kook |
14.20-15.50 SUUSAKLUBI |
|
koristuspäev |
||
|
|
|
15.15-16.30 VÕRKPALL T. Kask |
|
||
17.00-19.00 saali koristus |
17.00-19.00 saali koristus |
17.00-19.00 saali koristus |
17.00-19.00 saali koristus |
|||
19.00-20.30 VÕRKPALL T. Kask |
18.00-20.00 FITNESS/ JOOGA E. Avi |
19.00-21.00 KORVPALL A. Piirsoo |
18.00-20.00 FITNESS/ JOOGA E. Avi |
19.00-21.00 KORVPALL A. Piirsoo |
|