Meie koolist

Tööpakkumised

Võnnu Keskkool

ootab 2022/2023. õppeaastast kooliperega liituma suure südamega tulevikukujundajaid:

• bioloogiaõpetajat;
  • geograafiaõpetajat;
  • keemiaõpetajat;
  • eesti keele õpetajat;
  • psühholoogi;
  • huvijuhti;
  • ja õpetajat või tugispetsialisti, kelle silmasära ja kogemustepagas varjutab olemasolevaid ametinimetusi või avatud konkursitingimusi.

Tööle asumise aeg alates augustist 2022.

Avaldus koos CV, motivatsioonikirja ja haridust tõendava dokumendi koopiaga palume saata aadressil kool@vonnu.edu.ee tähtajaga 10.06.2022 (kaasa arvatud). Lisainformatsiooni jagab õppealajuhataja Erika Tiiman (erika.tiiman@vonnu.edu.ee).

Võnnu Keskkool

• bioloogiaõpetajat;
  • geograafiaõpetajat;
  • keemiaõpetajat;
  • eesti keele õpetajat;
  • psühholoogi;
  • huvijuhti;

Tööle asumise aeg alates augustist 2022.