Kohtumisest haridusvisionäär Aivar Halleriga 23. jaanuar valdek.rohtma

18. jaanuaril võttis spetsiaalselt meie pärast teekonna Tallinnast Võndu ette üks erakordselt huvitav inimene Aivar Haller.

Aivar Haller on haridusvisionäär, kes viimase paarikümne aasta jooksul aidanud mentorina üles ehitada erinevaid meeskondi ja organisatsioone. Aivar usub, et arengu tõukejõuks on vastupanu kohtamine ja sellega toimetulek. Seepärast naudib ta just neid töid, mis pealtnäha lootusetud tunduvad.

Mentorina aitab Aivar tippjuhte ja –sportlasi kõrgete eesmärkide seadmisel ja saavutamisel.

Meile tuli ta selleks, et kõneleda ja vestelda eesmärkidest, pühendumisest ja paljust muust. Aega sisukaks vestluseks oli napilt poolteist tundi, millest ilmselgelt väheks jäi.

Kohtumise sihtgrupiks olid 8. – 12. klassi noored, kuid otsustasime kaasata ka 7. klassi õpilased.

Taas ei olnud kohtumine pelgalt külalise ettekanne, vaid mõtete vahetamine kuulajatega.

Köitva etenduse puhul teatris ei taha publiku kiiduavaldused lõppeda ja nii ka meie külalisega - tänuaplaus oli siiras.