Kutse toetama kaasava eelarve ideed jalgrattaraja ehitamiseks 14. jaanuar valdek.rohtma

Hea meel on esitleda Kastre valla kaasavas eelarves hästi mitmel moel kasutamiseks rajatavat jalgrattaraja mudelit. Kasutusala saab olema laiem, suvisel ajal erinevate kergliiklusvahenditele, talvel sobib mõni element suusaraja ägedamaks ja nõudlikumaks muutmisel. Unistusest võib teoks saada ka eritasandiline suusasild. Idee teostamisel moodustub vahva ja arendav keskkond staadioni, seikluspargi ja parkmetsaga. Nii koolielu kui vaba aja aktiivseks sisustamiseks.

Palume abi idee levitamisel ning idee poolt hääletamisel.
Otsetee idee nr 6 juurde: https://www.volis.ee/gvolis/osale/view/747?ettepanek=61259&kid=339701

Kastre valla 2022. aasta kaasavasse eelarvesse oli võimalus ettepanekuid teha möödunud aasta 20. oktoobrist kuni 20. novembrini. Laekus 12 ettepanekut, mida analüüsis hindamiskomisjon. Jäeti välja ettepanekud, mis ei vastanud kaasava eelarve menetlemise korrale ning mõned ettepanekud liideti.

Rahvahääletusele läheb 7 ettepanekut:

• Lemmikloomade liikumisalad
  • Kurepalu rand korda
  • Valgustatud bussipeatused
  • Dogstation
  • Melliste rulapark
  • Jalgratta õpperada Võnnu Keskkooli juurde
  • Roiu aleviku spordi- ja mänguväljaku rajamine

Rahvahääletus toimub 13. JAANUAR - 2. VEEBRUAR.

◾️ Oma hääle saab anda elektrooniliselt aadressil www.volis.ee
◾️ Hääletamiseks on vaja ID-kaarti
◾️ Hääletamiseks pead olema vähemalt 16-aastane Kastre valla elanik
Kaasavast eelarvest lähemalt: www.kastre.ee/kaasav-eelarve

Palume abi idee levitamisel ning idee poolt hääletamisel.

Rahvahääletusele läheb 7 ettepanekut:

• Lemmikloomade liikumisalad
  • Kurepalu rand korda
  • Valgustatud bussipeatused
  • Dogstation
  • Melliste rulapark
  • Jalgratta õpperada Võnnu Keskkooli juurde
  • Roiu aleviku spordi- ja mänguväljaku rajamine

Rahvahääletus toimub 13. JAANUAR - 2. VEEBRUAR.

◾️ Oma hääle saab anda elektrooniliselt aadressil www.volis.ee
◾️ Hääletamiseks on vaja ID-kaarti