Oh kooliaeg, oh kooliaeg... info 1.klassi astujale 30. juuli valdek.rohtma

Loodetavasti on sügisel üle meie koolimaja läve astuvad ja kooliteed alustavad lapsed tulvil energiat, mida kogutakse metsas, jõel, palliplatsil pere või sõprade seltsis.

Ja siis ootavad neid staadionirajad, ukuleled muusikaklassis, esimesed võtted karate ringis, põnevad vahendid ja tehnikad kunstiklassis, peo-ja rahvatants, igavesti põnevad mõttemängud, maleturniirid kaaslastega oma majas ja mujal Eestis, ajude ragistamine nuputa tunnis, teatriskäigud, matkarajad kooli lähemas ümbruses ja kaugemalgi.

Naudi suve ja oled väga oodatud meie kooliperre!

Tasapisi valmistudes - 1.klassis vajaminevad koolitarbed

Õppevahendid:

• kooliranits – tugevdatud seljaosaga, kerge ja palju asju mahutav ranits, mille kuju ei lase vihikutel kortsuda
  • pinal (soovituslikult  selline, kus igal asjal oma koht)
  • värvipliiatsid (12 värvi)
  • keskmise (HB) kõvadusega teritatud harilik pliiats (3 tk) (õige pliiatsihoiu harjutamiseks on parim kolmetahuline)
  • lühike joonlaud (~15 cm)
  • kustukumm (valge)
  • kogujaga pliiatsiteritaja
  • liimipulk
  • vildikad (piisab 6 värvist)
  • väikesed käärid (ümara otsaga)
  • õpilaspäevik (suurema joonevahega)
  • Palume ülejäänud õppevahendeid (nt kunstitarbed, vihikud jms) enne sügisel toimuvat klassikoosolekut mitte osta.  Täpsema info annab klassiõpetaja augusti lõpus toimuval klassikoosolekul.

Spordiriided kehalise kasvatuse tunniks:

• dressid (pikad ja lühikesed)
  • spordisärk
  • välispordijalanõud (soovitav kummitallaga, mis ei libise)
  • sisespordijalanõud (heleda tallaga, mis ei tekita musti jutte)
  • riidest kott, mida saab pealt sulgeda (spordiriiete hoidmiseks)
  • väike rätik (pärast tundi pestakse vähemalt käed ja nägu)
  • NB! Spordiriided on riided, mis laps paneb selga ainult kehalise kasvatuse tunniks.

Vahetusjalanõud:

mitte umbsed ega libedad, heleda tallaga, mis ei tekita jutte

Naudi suve ja oled väga oodatud meie kooliperre!

Tasapisi valmistudes - 1.klassis vajaminevad koolitarbed

Õppevahendid:

• kooliranits ? tugevdatud seljaosaga, kerge ja palju asju mahutav ranits, mille kuju ei lase vihikutel kortsuda
  • pinal (soovituslikult selline, kus igal
    asjal oma koht)
  • värvipliiatsid (12 värvi)
  • lühike joonlaud (~15 cm)
  • kustukumm (valge)
  • kogujaga pliiatsiteritaja
  • liimipulk
  • vildikad (piisab 6 värvist)
  • väikesed käärid (ümara otsaga)
  • õpilaspäevik (suurema joonevahega)
  • Palume ülejäänud õppevahendeid (nt kunstitarbed, vihikud jms) enne sügisel toimuvat klassikoosolekut mitte osta. Täpsema info annab klassiõpetaja augusti lõpus toimuval klassikoosolekul.

Spordiriided kehalise kasvatuse tunniks:

• dressid (pikad ja lühikesed)
  • spordisärk
  • välispordijalanõud (soovitav kummitallaga, mis ei libise)
  • sisespordijalanõud (heleda tallaga, mis ei tekita musti jutte)
  • riidest kott, mida saab pealt sulgeda (spordiriiete hoidmiseks)
  • väike rätik (pärast tundi pestakse vähemalt käed ja nägu)

Vahetusjalanõud:

mitte umbsed ega libedad, heleda tallaga, mis ei tekita jutte