Õppeaasta parimate õppereis 14. juuni valdek.rohtma

12. juunil sõitsid traditsioonilisele preemiareisile 21 Võnnu keskkooli õpilast, saatjateks Katrin Rohtla, Evelin Villak ja Roman Noormets. Reeglina saavad kutse reisile kooli edukalt esindanud ja õpingutes märkimisväärseid tulemusi saavutanud õpilased. Niisuguseid õpilasi oli meil tunduvalt rohkem, kuid erinevatel põhjustel valisid nad muu tegevuse. Seega oli reis kooli kingitus parimatele.

Reis viis seekord Olustverre ja Viljandisse. Olustveres ootas külalisi giid, kes põhjalikult tutvustas suurepärast mõisakompleksi ja tegevusvõimalusi, mida pakutakse külastajatele. Õpilased hindasid giidi väga asjatundlikuks ja huvitavaks. Meie õpetajad olid üllatunud, kui palju päriti lisaks ja oldi siiralt huvitatud. Olustveres on hulganisti erinevaid töötube ja näitusi. Reisikavva mahtus vaid üks töötuba ja tegevused olid seotud leivaga, valiti sobivad lisandid, valmistati tainas ja tuuri lõppedes said kõik omavalmistatud kakke maitsta.

Viljandis oli peatuspaik lossimägede lähedal ja seal jätkus päev kiikumise ja lihtsalt aja veetmisega. Osteti jäätised, maiustati, einestati.

Nendele, kes valisid reisi, andis päev võimaluse kooliajast puhata, kaaslastega aega veeta ja Eestimaad uue kandi pealt avastada.

Oli elamusterikas päev!

Oli elamusterikas päev!