Pikapäevarühm alustab 3. septembrist 27. august mai.aasjoe

Teisipäevast, 3. septembrist alustab taas pikapäevarühm, mis pakub võimaluse transporti ootavatel õpilastel õpetaja juhendamisel koolitöödega tegeleda.

• Pikapäevarühma on oodatud 1.-6. klassi õpilased.
  • Juhendajab Mai Tammoja.
  • Kohtumispaik on algklasside ehk B-tiiva II korruse pikapäeva klassiruum.

Pikapäevarühm võimaldab õpilasele tuge ja järelevalvet õppetööst vaba aja sisustamisel ning koduste õppeülesannete täitmisel, pedagoogilist juhendamist ja suunamist huvialategevuses ning huvide arendamisel. Ainealase spetsiifilise abi saamiseks tuleb õpilasel kokku leppida konsultatsiooniaeg oma aineõpetajaga.

Avaldus on elektrooniline ning seda saab esitada Kastre ARNO keskkonnas.

Pikapäevarühma õpilastel on etteteatamise korral võimalik süüa kell 14:10 ka oodet, 0,5€ toidukord. Oote soovist palun märku anda klassijuhatajale, avalduse vorm on kättesaadav kantseleis.

• Pikapäevarühma on oodatud 1.-6. klassi õpilased.
  • Juhendajab Mai Tammoja.
  • Kohtumispaik on algklasside ehk B-tiiva II korruse pikapäeva klassiruum.

Avaldus on elektrooniline ning seda saab esitada Kastre ARNO keskkonnas.