Suur käsipallilahing 07. juuni valdek.rohtma

Täna tõmbas käsipallitreener Lauri Teppo hooajale kriipsu alla õpetajate ja õpilaste vahel toimunud mänguga. Koolmeistritest tõmbasid spordirõivad selga Evelin Villak, Triinu Kask, Katrin Unt, Ants Serk, Valdek Rohtma ja Mare Muru. Õpilaste poole peal võitlesid oma koha eest Chanette Aviste, Liisa Käärma, Kevin Merilaine, Alger Avi,  Ken-Cardo Puustus, Karl Erik Toomemägi ja Reimo Znamenski.

Õpetajad piirdusid eeltreeninguga neljapäeval, õpilased on väravpalliga tegelenud juba üle kahe kuu. Vapper samm õpetajate poolt.

Treener järgis kohtuniku rollis viimast kui üht reeglit ja mäng oli aus. Hirmutav oli näha noorte jõulisi ja teravaid viskeid. Õpetajad uurisid esimese poolaja lõppedes kinnaste hankimise võimalusi. Siiski jätkati endisel viisil.

Õhus oli tõelist võitlusvaimu ja järeleandmisi ei teinud ükski osapool. Treener kiitis ilusaid pealeviskeid ja osavat tõrjumist. Mäng nägi välja päris mängu moodi.

Kõrvaltvaatajale tundusid kaks 20-minutilist poolaega liigagi lühikesed, kuid võistlejate higised näod ja tihedam hingamine andsid tunnistust muust.

Lõpuks võitis nooruse energia 4:1. Pettunud nägusid polnud. Lõpp hea, kõik hea!

Täna tõmbas käsipallitreener Lauri Teppo hooajale kriipsu alla õpetajate ja õpilaste vahel toimunud mänguga. Koolmeistritest tõmbasid spordirõivad selga Evelin Villak, Triinu Kask, Katrin Unt, Ants Serk, Valdek Rohtma ja Mare Muru. Õpilaste poole peal võitlesid oma koha eest Chanette Aviste, Liisa Käärma, Kevin Merilaine, Alger Avi, Ken-Cardo Puustus, Karl Erik Toomemägi ja Reimo Znamenski.

Õhus oli tõelist

Lõpuks võitis nooruse energia 4:1. Pettunud nägusid polnud. Lõpp hea, kõik hea!