Tervisliku sisekliima õppepäev 7.-8.klassile 15. mai valdek.rohtma

10. mail osalesid 7. ja 8. klassi õpilased suurepärases õppeprogrammis “Tervislik sisekliima“. Tegemist on Eesti-Läti koostööprojektiga „Energy Advice“ ja Tartu Loodusmaja vahendusel jõudis see meieni. Koolituse viis läbi külaline Ülo Kask Tallinnast.

Programmi raames olid abivahenditeks  ja märkuste tegemiseks töölehed, erinevad mõõteriistad, mudelmajad. Keskenduti sooja maja programmile ja sisekliimale. Praktilisi mõõtmisi teostati koolimaja erinevates paikades. Nii mõnigi meist sai esimest korda kuulda, missugune peaks olema normaalne valgustus tööpaigas ja mida siis näitasid mõõtmised. Elevust ja arutelusid tekitasid  tulemused nii õpilaste kui personali hulgas..

Täname Tartu Loodusmaja ja konkreetse projekti juhte!

Täname Tartu Loodusmaja ja konkreetse projekti juhte!