News

Kes Sa oled, Andrus Kivirähk? 18. October valdek.rohtma


Kirjamees, kes ühes oma artiklis ütles, et igal inimesel on vahel vaja molutada, oli silmast-silma meie kooliperega kohtumas 17. oktoobril. Õpilastele võiks niisugune mõtteavaldus sobida, aga kohtumise ajal see kõneks ei tulnud.

Nagu oma teoste vimkadega lugudes, oli ka jutuajamisel muhedat huumorit, väikest tögamist ja vaimukaid vastuseid küsimustele. Kuidas vastata küsimusele:“ Millal Sa õppisid kirjutama?“. Ikka nii:  „Kui tähed selgeks sain.“ Ja selles vaimus edasi. Naljakate katkendite ettelugemine pani publiku laginal naerma. Hea oli näha, et külalise teosed olid tuttavad ja pidevalt sooviti oma muljeid jagada.

Kõik, kes olid viitsinud külalise mõne teose kaasa võtta, said autogrammid. Neid jagus käevartelegi.

Kindlasti jäi nii mõndagi küsimata, sest 45 minuti sisse suurt ei mahuta, aga tuntud kirjanik on oma silmaga ära nähtud! Loodetavasti inspireerib kokkusaamine põhjalikumalt uurima, kes ta siis on.

Kirjamees, kes ühes oma artiklis ütles, et igal inimesel on vahel vaja molutada, oli silmast-silma meie kooliperega kohtumas 17. oktoobril. Õpilastele võiks niisugune mõtteavaldus sobida, aga kohtumise ajal see kõneks ei tulnud.

Nagu oma teoste vimkadega lugudes, oli ka jutuajamisel muhedat huumorit, väikest tögamist ja vaimukaid vastuseid küsimustele. Kuidas vastata küsimusele:“ Millal Sa õppisid kirjutama?“. Ikka nii:  „Kui tähed selgeks sain.“ Ja selles vaimus edasi. Naljakate katkendite ettelugemine pani publiku laginal naerma. Hea oli näha, et külalise teosed olid tuttavad ja pidevalt sooviti oma muljeid jagada.

Kõik, kes olid viitsinud külalise mõne teose kaasa võtta, said autogrammid. Neid jagus käevartelegi.

Kindlasti jäi nii mõndagi küsimata, sest 45 minuti sisse suurt ei mahuta, aga tuntud kirjanik on oma silmaga ära nähtud! Loodetavasti inspireerib kokkusaamine põhjalikumalt uurima, kes ta siis on.