Muusikanädal

Kui paljud koolipere liikmed väidaksid, et käivad orelikontsertidel? Aga pärast tänast võivad paar õpetajat ja 7. ning 8. klassi õpilased seda teha küll.

Rahvusvaheliste muusikapäevade raames oli Võnnu kirikus külas Tallinna muusikakooli õppejõud Ulla Krigul. Ta oli siin esimest korda ja ka oreliga tutvumiseks oli vaid napilt 20 minutit, aga oskuslikult valitud repertuaar pakkus kuulamisrõõmu kõigile külalistele. Valikus olid eelkõige marsid, mida võinuksime isegi teada: Mendelssohn`i pulmamarss ja näiteks marss, mille saatel tuli laulatusele printsess Diana. Palad ei olnud pikad ja kuna eelnesid väikesed selgitused, oli kergem tausta mõista.

Nii lihtsalt meile muusika kätte toodigi.

Nii lihtsalt meile muusika kätte toodigi.