Uudised

Aitäh veebiviktoriinis "Vesi ja kliimamuutused" osalenutele 07. aprill valdek.rohtma


Jagame rõõmu ja täname meie kooli õpilasi Eliis Aviste ja Uku Lepikov tubli osalemise eest Keskkonnaameti korraldatud veebiviktoriinis "Vesi ja kliimamuutused" Eliis ja Uku olid vanusegrupis noorimad, osaledes 4.-9. klasside võistuses, kuid ikkagi saavutasid väga tublid tulemused. Täname ka juhendajat Irja Kivimägi.

Nädala jooksul vastati viktoriiniküsimustele 3553 korral. Osales 156 kooli.

Lisainfo viktoriini küsimuste ja vastuste ning loosiauhinna võitjate kohta leiab Keskkonnaameti kodulehelt:https://www.keskkonnaamet.ee/et/eesmargid-tegevused/keskkonnaharidus/viktoriin

Jagame rõõmu ja täname meie kooli õpilasi Eliis Aviste ja Uku Lepikov tubli osalemise eest Keskkonnaameti korraldatud veebiviktoriinis "Vesi ja kliimamuutused" Eliis ja Uku olid vanusegrupis noorimad, osaledes 4.-9. klasside võistuses, kuid ikkagi saavutasid väga tublid tulemused. Täname ka juhendajat Irja Kivimägi.

Nädala jooksul vastati viktoriiniküsimustele 3553 korral. Osales 156 kooli.

Lisainfo viktoriini küsimuste ja vastuste ning loosiauhinna võitjate kohta leiab Keskkonnaameti kodulehelt:https://www.keskkonnaamet.ee/et/eesmargid-tegevused/keskkonnaharidus/viktoriin