Gordoni perekool 20. märts anu.kontro

Võnnu Keskkoolil on ainulaadne võimalus võõrustada meie palmisaalis kaheksal järjestikusel esmaspäeval Gordoni perekooli. Tegemist on tunnustatud suhtlemistreeninguga, mille töötas välja kliiniline psühholoog Thomas Gordon Ameerika Ühendriikides.

Koolitusele registreerumiseks kirjuta e-kiri oma osalemisesoovist Kastre valla lastekaitsespetsialistile aadressile teele.olgo@kastre.ee. Kirjas palun märkida osaleja(te) nimi, isikukood, kontaktandmed (e-posti aadress, telefon). Seejärel saadab lastekaitsespetsialist registreerujale kinnituskirja koolitusele registreerumise kohta ja täpsema info koolituse omaosaluse tasumiseks. Registreerumine lõppeb kohtade täitumisel.

· Koolitus on ettenähtud Kastre valla elanikule.

· Soovitavalt peaks koolitusel osalema pere mõlemad lapsevanemad või kärgpere vanemad – nii on tulemus tõhusam!

NB! Palume osalejatel kaasa võtta vahetusjalatsid!

· Koolitus on ettenähtud Kastre valla elanikule.

NB! Palume osalejatel kaasa võtta vahetusjalatsid!