Uudised

I trimestri parimad 03. detsember valdek.rohtma


Vahel on nii, et heades kavatsustes teeb argipäev omad korrektiivid. Lootsime peale I trimestrit õppetöös edukatele väikesi tunnustusi jagada, kuid tänu kandvate üllatute aeg ei ole praegu paslik. Ühel ilusal päeval!

See aga ei vähenda kuidagi meie koolipere parimate tulemusi, õpetajate panust ja vanemate toetust. Pärlid on pärlid ka siis kui nad päikese eest peidus on. Suur aitäh kõikidele I trimestri õppetöös edukatele! Loodame, et II trimestril on pärlikee pikem.

Jaksu ja head tervist!

 

Valdek Rohtma
direktor

Vahel on nii, et heades kavatsustes teeb argipäev omad korrektiivid. Lootsime peale I trimestrit õppetöös edukatele väikesi tunnustusi jagada, kuid tänu kandvate üllatute aeg ei ole praegu paslik. Ühel ilusal päeval!

See aga ei vähenda kuidagi meie koolipere parimate tulemusi, õpetajate panust ja vanemate toetust. Pärlid on pärlid ka siis kui nad päikese eest peidus on. Suur aitäh kõikidele I trimestri õppetöös edukatele! Loodame, et II trimestril on pärlikee pikem.

Jaksu ja head tervist!

 

Valdek Rohtma
direktor