Kooliaasta on avatud 06. september anu.kontro

2. septembril avasime õppeaasta aktusega. Saime uhkusega tervitada uusi 1. klassi õpilasi, 10. klassi õpilasi ning ka õpetajaid.

Meie koolimajas asus 1. klassi õppima 16 õpilast, 10. klassi 13 õpilast ning tööle 5 uut õpetajat.

Kõige erilisem oli see päev muidugi 1. klassi õpilaste ja nende vanemate jaoks. Õpilaste silmades oli kaugele paista sära ja elevus, mis loodetavasti jäävad nendega kogu kooliajaks.

Soovime kõigile rõõmsat õppeaastat!

Soovime kõigile rõõmsat õppeaastat!