Korvpall paneb lapsed liikuma 06. november tiit.raik

See on väga hea põhjus käia Delta klubi treeneri Peeter Toomas Taela treeningutes. Kuna erinevaid sporditegevusega seotud huviringe on koolis palju, on aja leidmine igale poole jõudmiseks keeruline. Siiski on mitmed 1. – 5. klassi noormehed korvpalli kasuks otsustanud, kuid et mäng täisväärtuslik oleks, oodati uusi mängijaid.

Et demonstreerida mängu ilu, korraldas treener spordisaalis demotreeninguid erinevatele klassidele. Tunnid olid täis aktiivset liikumist, erinevaid harjutusi ja meeskonnamängu. Umbes neljakümne osaleja hulgas polnud ühtegi pingil norutajat, mis tähendab, et korvpall meeldis.

Kuuldavasti on demotreening tulemusi andnud ja korvpalli kasuks otsustajaid on rõõmustavalt palju.