Korvpalliliidu külaskäik 10. mai valdek.rohtma

Meie kooli korvpallimängijad on osa Eesti korvpallist, sest tasapisi on treeningud muutunud aina populaarsemaks. Suure tilga meepotti lisas Eesti korvpalliliidu projektijuht Jalmar Joosep Saar, kes emadepäeva eel demonstreeris 1. – 4. klassi õpilastele võimalusi, kuidas mäng efektiivseks ja huvitavaks muuta.

Abiks oli Delta Spordiklubist korvpalli treener Peeter Toomas Tael, kes on meie korvpalluritega tuttav juba üle poole aasta ja kohtub nendega treeningutel kaks korda nädalas. Olude sunnil pole kõik kokkusaamised toimunud spordisaalis, aga tegemata ei jää miski – abiks on internetikeskkond. Nüüd tulevad kõne alla õuetreeningud ja ehk terendavad mõned turniiridki.