Kui hea on olla terve! 06. mai valdek.rohtma

Me püüame ise ja aitame ka Sinul õppida elama turvalisemalt ja kuulama oma keha tarkust!

Niisugust tarkust pidas silmas meie kooliõde Oksana Lazarevskaja, kui pakkus aprilli alguses joonistamiseks teemat „Kui hea on olla terve!“. Parimaid joonistajaid ootasid auhinnad. Töid ootasime 1. maiks ja nüüd on meil põhjust rääkida 1. klassi Rebeca Kesasest, kelle töö on auhinda väärt.

Kui pole olnud haige, siis ei oska terve olemist päriselt hinnata. Rebeca joonistus on selge näide, missugune on haige ja missugune terve lapse maailm. Liiatigi on praegu sama teema meie kõigi jaoks nii oluline.

Rebecaga telefonitsi juttu ajades saime teada, et kodus olemine pole väga hull olnud: õppimise peale kulub aega, õues saab käia ja loomulikult joonistada. Enim meeldib talle joonistada hobuseid. Kuna ta on ka ise haige olnud, siis teab, kui halb tunne see on. Küllap seetõttu joonistus õnnestuski.