Kutse Rakett69 pardale - õpihuvilaagrid Võnnu Keskkoolis 23. august valdek.rohtma

Raketijuhid on oma load kätte saanud ja ootavad õpilasi Rakett69 paradale!

Laagrid toimuvad Võnnu Keskkoolis:

• 23., 24. ja 27. septembril toimub kolm laagrit 3.-7. klassile (juhendajad Kairit, Liisi ja Simo);
  • 28.-30. septembril toimub 1 laager 3.-7. klassile (juhendaja Kairit) ja  2 laagrit 8.-12. klassile (Liisi ja Simo).

Põnevas laagris saad osa võimsast teaduselamusest. Avasta, lahenda, katseta, tee vigu ja õpi neist.

Tule võistlema ja tunne ennast täpselt nagu armastatud telesaates! Laager toimub kokku 3 päeva ja on kõigile tasuta.

Registreeri end laagrisse hiljemalt 12.09.21

Lisainfo: www.ahhaa.ee/rakett69

Kohtumiseni Rakett69 pardal!

Raketijuhid on oma load kätte saanud ja ootavad õpilasi Rakett69 paradale!

Laagrid toimuvad Võnnu Keskkoolis:

Registreeri end laagrisse hiljemalt 12.09.21

Lisainfo: www.ahhaa.ee/rakett69