Lapse põlv vs. lapsepõlv 28. mai valdek.rohtma

Kohe-kohe on esimene tõsisem ajurünnak oma teadmistele eesti keele vallas ja loodetavasti pealkirjas pakutu ajab pigem naerma.

Aga tutipäeval anti märku, et lapsepõlv marraskil põlvedega hakkab maha jääma. Tõsisemad väljakutsed ootavad. Võid küll kaenlas hoida kaisulooma, vedada nööri otsas lemmikautot või vehkida veepüstoliga, aga tead, et need jäävad nüüd minevikumänguasjadeks ja ehk kunagi leiab need juba oma laps!?

Tegelikult oli tutipäeva korraldamine kahe 8. klassi neiu loovtöö teema ja seetõttu põhjalikult ette valmistatud: lõputult mänge, mida tutipäevalised polnud iial varem mänginud, palju põnevaid vahendeid. Jahe päev sundis ettevõtmist võimlaseinte vahel korraldama, ilmselt olnuks õues avaram ja põnevam. Aga miski polnud takistuseks, et korraldada lõpuks paras veesõda, milleta pole vist ükski tutipäev läbi saanud.

Just neil minutitel avatakse eksamitööd ja tutipäev on juba minevik.

24.05  toimunud  IX klassi tutipeo viisid loovtöö raames läbi VIII klassi õpilased Marge Muuga ja Sandra Kirs. Juhendas Asser Jaanimets. Osales kogu IX klass :)

Just neil minutitel avatakse eksamitööd ja tutipäev on juba minevik.