Liikudes nopime tarkuseteri 24. mai anu.kontro

Mai on liikuma kutsuv kuu ja Võnnu Keskkool on liikuma kutsuv kool. Seekord kutsus meid liikuma hoopis Rõngu Keskkooli klassiõpetajate meeskond. Toimus esimeste klasside maakondlik võistlusmäng "Liikudes nopime tarkuseteri".  Õpilased said  kaheksas erinevas punktis  teadmisi lennundusajaloost, ratta leiutamisest, muusikast, loodusest, vana aja asjadest ja sõnadest, isegi trenn suviseks kargukõnniks ja  landiheiteks tehti ära. Lõpuks jagasid  turvalise suve heaks tarkuseteri ka "sinised" ja "punased" mehed. Võitjad olid kõik, kes liikusid, päeva nautisid  ja igast peatuspunktist vähemalt ühe tarkusetera leidsid. Meie essandikud olid  ühed  võitjatest.

õpetaja Ene

õpetaja Ene