Loodusmajas seeni uurimas 19. september anu.kontro

2. ja 3. klassi õpilased käisid 19. septembril Tartu Loodusmajas seenenäitusel.

Nägime palju tuttavaid seeni ja tutvusime veel rohkemate tundmatutega. Lisaks saime seenelaboris väga lähedalt ja põhjalikult uurida seente mikromaailma - hallitusseeni, seeneniidistikku, eoslehti, soomuseid, torukesi ja isegi elusat seeneussi.

Pärast näitust tegime ringkäigu Tartu linnasüdames ja otsustasime, et üheskoos usinalt õppides jõuame kõik ükskord ka Tartu Ülikooli.

2. ja 3. klassi õpilased koos õpetajatega

2. ja 3. klassi õpilased koos õpetajatega