Uudised

Maakondlikult algklasside luulekonkursilt sel korral eripreemia 22. november valdek.rohtma


Ülenurme Gümnaasiumis toimunud luulekonkursil osalesid mõned meie kooli õpilased, kelleks olid Lauri Birk, Paul Egert Avi, Kristofer Kongi ja Helena Kull. Tegemist oli maakondliku 1.-4. klassi õpilaste luulekonkursiga.

Konkursil osales palju koole ning võistlus koosnes kahest etapist. Meie õpilased paraku teise vooru edasi ei pääsenud, küll aga sai Helena Kull 4. klassist eripreemia omaloomingulise luuletuse eest. Olen õpilaste üle väga uhke! 

Pärast võistlust kostitati lapsi kringli ja morsiga ning koduteel oli vestlus elavalt lõbus.

Fotol on eripreemia saajana ka meie kooli õpilane Helena Kull.

Ülenurme Gümnaasiumi mitmed õpetajad kiitsid Võnnu Keskkooli möödunud aasta luulekonkursi väga head korraldust ning palusid, et ma tänuavaldused kindlasti koolile edastaksin.

Inga Roos
eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Ülenurme Gümnaasiumis toimunud luulekonkursil osalesid mõned meie kooli õpilased, kelleks olid Lauri Birk, Paul Egert Avi, Kristofer Kongi ja Helena Kull. Tegemist oli maakondliku 1.-4. klassi õpilaste luulekonkursiga.

Konkursil osales palju koole ning võistlus koosnes kahest etapist. Meie õpilased paraku teise vooru edasi ei pääsenud, küll aga sai Helena Kull 4. klassist eripreemia omaloomingulise luuletuse eest. Olen õpilaste üle väga uhke! 

Pärast võistlust kostitati lapsi kringli ja morsiga ning koduteel oli vestlus elavalt lõbus.

Fotol on eripreemia saajana ka meie kooli õpilane Helena Kull.

Ülenurme Gümnaasiumi mitmed õpetajad kiitsid Võnnu Keskkooli möödunud aasta luulekonkursi väga head korraldust ning palusid, et ma tänuavaldused kindlasti koolile edastaksin.

Inga Roos
eesti keele ja kirjanduse õpetaja