Matkarajad kutsuvad 30. september valdek.rohtma

Nädalavahetusel said Kavilda matkaradadel kokku Tartumaa kodutütred ja noored kotkad. Nende hulgas olid seiklemas meie Kenneth Kitsing, Leonard Kristian Bolšakov, Daren-Marcus Teder ja Marcus-Rocco Landsov. Ootamas oli enam kui kümne kilomeetri pikkune matkarada ülesandepunktidega. Ülesandeid täideti, oldi loovad ja nutikad meeskonnana. Noormeeste väitel oli nõksuga ülesandeid, kust ka mõned eksimused. Vaatamata sellele oli väga mõnus päev, mis jõudis finišisse õhtusöögil Puhja koolis. Korraldaja sõnutsi olid Võnnu noored tublid viie hüüumärgiga.

Peagi on ootamas ööbimisega sügislaager Age orus, millest loodetavasti osa võetakse.