Medalite sadu 25. mai anu.kontro

Meie kooli õpilased saavutasid märkimisväärseid tulemusi Tartumaa noorte meistrivõistlustel kergejõustikus.

Esikohti tuli seekord suisa neli: Uku Lepikov, Heili Sikk ja Kert Tammoja saavutasid esikohad kaugushüppes ning Leonard Bolshakov 800 m

jooksus. Esikolmikuisse tulid veel Hanna ja Helena Kull, Daren-Marcus Teder ja Markus Boisen (kõrgushüppes, 100 m jooksus, kaugushüppes ja odaviskes. Kõik meie võistlejad pingutasid kõvasti ja andsid endast parima. Ilm oli ilus ja meeleolu mõnus.

Õnnitlused kõigile!

Õpetaja Triinu