Uudised

Noortekonverentsist "Lahe Koolipäev" 02. detsember valdek.rohtma


Eesti kõige suuremal noortekonverentsil Lahe Koolipäev osalesid meie kooli noored Kerda Alla, Hans Kööba ja Marcus Aido. Korraldusmeeskond kutsub seda maailma ägedaimaks elamuskonverentsiks, mille teema oli seekord „Milline on jätkusuutlik maailm?“. Mis toimub meie sees ja ümber, ning lõpuks, kuidas saan ise olla eeskujuks parema maailma nimel. Üllatuste ja põnevate kohtumistega veedeti mõtlemisainet pakkunud päev.
Need, kes noortega sel päeval kohtuma tulid, rääkisid oma töödest, rollist jätkusuutliku maailma hoidmisel ja juba vaid sellega sundisid mõtlema ka osalenuid nendest probleemidest.
Kes olid külalised?
Pärt Uusberg, Mihkel Kangur, Lenna Kuurmaa, Aleksei Turovski, Kristo Elias, Sandra Raju, Rain Tunger ja Kelly Sildaru. Enne konverentsi olid nad mõelnud sellele, missugune on nende nägemus maailma päästmisest, mida nemad tegid16-aastastena selleks, et planeet oleks jätkusuutlikum ja kuidas kujundasid harjumusi keskkonna säästmiseks.
Noori julgustati mõtlema suurelt, sest siis on võimalus, et osa unistustest ka täitub. Meie noorte unistus on kooliperele korraldada lahe päev ja mõtted võeti kaasa Lahedalt Koolipäevalt.
 
 

Eesti kõige suuremal noortekonverentsil Lahe Koolipäev osalesid meie kooli noored Kerda Alla, Hans Kööba ja Marcus Aido. Korraldusmeeskond kutsub seda maailma ägedaimaks elamuskonverentsiks, mille teema oli seekord „Milline on jätkusuutlik maailm?“. Mis toimub meie sees ja ümber, ning lõpuks, kuidas saan ise olla eeskujuks parema maailma nimel. Üllatuste ja põnevate kohtumistega veedeti mõtlemisainet pakkunud päev.
Need, kes noortega sel päeval kohtuma tulid, rääkisid oma töödest, rollist jätkusuutliku maailma hoidmisel ja juba vaid sellega sundisid mõtlema ka osalenuid nendest probleemidest.
Kes olid külalised?
Pärt Uusberg, Mihkel Kangur, Lenna Kuurmaa, Aleksei Turovski, Kristo Elias, Sandra Raju, Rain Tunger ja Kelly Sildaru. Enne konverentsi olid nad mõelnud sellele, missugune on nende nägemus maailma päästmisest, mida nemad tegid16-aastastena selleks, et planeet oleks jätkusuutlikum ja kuidas kujundasid harjumusi keskkonna säästmiseks.


Noori julgustati mõtlema suurelt, sest siis on võimalus, et osa unistustest ka täitub. Meie noorte unistus on kooliperele korraldada lahe päev ja mõtted võeti kaasa Lahedalt Koolipäevalt.