Pikk päev alustab 6. septembrist 31. august mai.aasjoe

6. septembrist alustab taas pikapäevarühm, mis pakub võimaluse bussi ootavatel õpilastel kuni kella 15:30ni õpetaja juhendamisel koolitöödega tegeleda.

Kolmapäevast, 6. septembrist alustab taas pikapäevarühm, kuhu on oodatud ennekõike 1.-6. klassi õpilased, kes ootavad koolibussi või maakonnaliini väljumist. Pikapäevarühm võimaldab õpilasele tuge ja järelevalvet õppetööst vaba aja sisustamisel ning koduste õppeülesannete täitmisel, pedagoogilist juhendamist ja suunamist huvialategevuses ning huvide arendamisel. Ainealase spetsiifilise abi saamiseks tuleb siiski õpilasel kokku leppida konsultatsiooniaeg oma aineõpetajaga, kohalikud noored on oodatud sisustatud vaba aega veetma ka Võnnu Noortekeskusesse.

Pikapäevarühma juhendab õpetaja Evelin Villak ning see toimub II korruse algklasside tiiva pikapäeva klassiruumis.

Pikapäevarühma arvatakse õpilane avalduse alusel direktori käskkirjaga, avalduse saab täita esialgu ARNO keskkonnas, tulevikus liigume avaldustega üle Stuudiumisse.

Pikapäevarühma õpilastel on etteteatamise korral võimalik süüa ka oodet, 0,7€ toidukord.