Põgenemine, aga mitte paaniline vaid organiseeritud! 27. november valdek.rohtma

Nad põgenevad... Ei, mitte koolist ära vaid elu eest ja kõige hinnalisema järele. Tema nimi on Aare, ta vajab päästmist.

Põgenemisruumiks muutunud koolivõimlas said õpilased panna proovile oma oskused visketäpsuses, osavuses, reaktsioonikiiruses, tasakaaluhoidmises, meeskonnatöös ja strateegilises mõtlemises. Aareni aitasid jõuda ka väledad jalad ning nupukus sõnapuzzles. Ja seda kõike tuli teha vastase pallirahe all. Pehme palliga saadud kõksud olid kui paitavad meeldetuletused, et Aareni jõudmiseks tuleb strateegiat muuta. Kõik jõudsidki!