Registreeri laps huviringi 13. september mai.aasjoe

Huviringid hakkavad toimuma esmaspäevast, 16. septembrist ning kahe nädala jooksul on võimalik käia huviringe proovimas.
Avaldus oma lapse ringi registreerimiseks tee Kastre ARNOs https://piksel.ee/arno/kastre/

Oleme kokku saanud huviringide plaani, mida on suur rõõm ka teiega jagada. Sel aastal on neid palju, seega peaksid kõik õpilased endale sobivad huviringid leidma.

30. septembriks peavad õpilased otsustama, kus nad käia soovivad ning osaluse registreerib lapsevanem elektrooniliselt.

Palume algklasside lapsevanematel huviringide plaan koos lapsega läbi vaadata, et lapsele sobivamad huviringid leida.

NB! Lisandunud on uus huviring Unicorn Squad, selles huviringis saavad osaleda ainult tüdrukud.

Õpetajad/ treenerid, kes huviringe läbi hakkavad viima:

• *Suusaklubi - treener Rahel Allas
  • Jalgpall - treener Reimo Znamenski
  • Korvpall - õpetaja Indrek Roosiväli
  • Võrkpall - õpetaja Triinu Kask
  • Kunstiring - õpetaja Evelin Villak
  • Soolo- ja ansamblilaul - õpetaja Anželika Niitla
  • Käsitöö - õpetaja Tiia Kannik
  • Robootika ja inseneeria - õpetaja Simo-Jarek Zaranek
  • Mängu- ja suhtlusring - õpetaja Veronica Kongi
  • Unicorn Squad - õpetaja Veronica Kongi
  • Muusikaring - õpetaja Krista Kohtla
  • Mudilaskoor - õpetaja Krista Kohtla

* Huviringide plaanis on kõik huviringid peale suusaklubi õpilaste jaoks tasuta. Suusaklubi huviringil on omaosaluseks 15€ kuus, kuid Kastre vallast on võimalik saada huvihariduse- ja tegevuse omaosalustasu toetust, mis katab suusaklubi omaosaluse.

Küsimuste korral pöördu huvijuhi poole Stuudiumis või e-maili teel:

Getter Linde, getter.linde@vonnu.edu.ee

Õpetajad/ treenerid, kes huviringe läbi hakkavad viima:

• *Suusaklubi - treener Rahel Allas
  • Jalgpall - treener Reimo Znamenski
  • Korvpall - õpetaja Indrek Roosiväli
  • Võrkpall - õpetaja Triinu Kask
  • Kunstiring - õpetaja Evelin Villak
  • Soolo- ja ansamblilaul - õpetaja Anželika Niitla
  • Käsitöö - õpetaja Tiia Kannik
  • Robootika ja inseneeria - õpetaja Simo-Jarek Zaranek
  • Mängu- ja suhtlusring - õpetaja Veronica Kongi