Uudised

Spordifännid Otepää lumistel nõlvadel 14. veebruar anu.kontro


Eelmise nädala reedel käisime õpilastega Otepääl kaasa elamas Kristjan Ilvesele ning teistele maailma tippu kuuluvatele sportlastele kahevõistluse maailmakarika etapil. Päev algas murdmaasuusatamise võistlustega ning kulmineerus suusahüpete ja autasustamisega. Meil õnnestus näha, kuidas Ilves saavutas tänu oma heale sooritusele ning rahva tugevale toetusele reedel üldarvestuses teise koha.
Päev oli ka meile mõnusalt sportlik, talvine ja päikeseline ning kuigi tagasisõitu Otepäält alustasime alles kella 19 paiku õhtul, oli bussis õpilaste meeleolu rõõmus ning nad pakatasid toredast päevast saadud energiast. Suur kiitus meie õpilastele, kes pika päeva tublisti vastu pidasid ning tänu Eesti Suusaliidule sellise ägeda võimaluse eest!

Eelmise nädala reedel käisime õpilastega Otepääl kaasa elamas Kristjan Ilvesele ning teistele maailma tippu kuuluvatele sportlastele kahevõistluse maailmakarika etapil. Päev algas murdmaasuusatamise võistlustega ning kulmineerus suusahüpete ja autasustamisega. Meil õnnestus näha, kuidas Ilves saavutas tänu oma heale sooritusele ning rahva tugevale toetusele reedel üldarvestuses teise koha.
Päev oli ka meile mõnusalt sportlik, talvine ja päikeseline ning kuigi tagasisõitu Otepäält alustasime alles kella 19 paiku õhtul, oli bussis õpilaste meeleolu rõõmus ning nad pakatasid toredast päevast saadud energiast. Suur kiitus meie õpilastele, kes pika päeva tublisti vastu pidasid ning tänu Eesti Suusaliidule sellise ägeda võimaluse eest!