Tööle kaasa! - 4. klass 17. veebruar anu.kontro

16. veebruaril toimus Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja algatusel projekt "Tööle kaasa", miile raames soovitakse lastele tutvustada lastevanemate igapäevatööd, töö keskkonda, sisu ja töö väärtust.

4. klassi üks lapsevanem toimetab Võnnu vabatahtlikus päästekomandos ja tema tegevusest innustatuna läks 4. klass Tartusse Annelinna Päästeametisse päästjate tööga tutvuma. Õpilased said oma käega katsuda paljusid päästevahendeid, ronida üles päästeauto kabiini, veenduda, et tõepoolest 1 minutiga jõuab päästja ülakorrusel asuvast puhkeruumist alla auto juurde, vormiriietuse selga, autosse istuda ja väljakutsele sõita. Julgemad proovisid ka ise mööda posti end alla libistada. Lõpuks vaadati videot, kuidas vältida tulekahju tekkimist. Päästjad olid hästi sõbralikud ja vastasid kannatlikult hästi paljudele laste küsimustele.

õpetaja Kersti

õpetaja Kersti