Väike heategu 18. detsember valdek.rohtma

Võnnu Kodu aknast paistab koolimaja kätte ja vastupidi, aga see ei tähenda, et meil teineteise jaoks aega liialt oleks. Jõuluaeg parandab vea ja viib meie kooliperelt kingituseks mõned luuletused ja laulud. Sel korral mõtlesid küllamineku peale põhjalikumalt meie kõige väiksemad: juba jõululaadal korraldati loterii ja saadud raha eest osteti valitud maiustusi ja puuvilju. Nüüd sai neist jõulukingitus Võnnu Kodu rahavale. Teada oli seegi, et rahvas majas on väga maias.

Nii eakate ja enamasti ka haiguste küüsis vaevlevate inimeste jaoks on tavapärasest erinev sündmus omaette elamus ja pakub vaheldust. Meid oodati ja tänati ning loodetavasti leiame põhjuse minekuks muulgi ajal.