Võnnu vabaõhukeskusega Eesti kaardile! 31. jaanuar valdek.rohtma

On aeg murda müüt sellest, et Võnnu on üks kõrvaline paik, kus aeg on seisma jäänud. Vastupidi! Me tahame paista Eesti kaardil kogukonnana, kes hoiab kokku, kuid ootab endale külla ka inimesi kaugemalt.

Võnnu Keskkool, lasteaed Värvuke ja hooldekodu Härmalõng on saanud värve  ja sära oma  ellu muutustega, mis viimastel aastatel eri vanuses inimestele vabaaja veetmiseks loodud. On olemas vahvad kettagolfi rajad, meeleolukas madalseikluspark ja isegi tõelise spordifanaatiku vajadusi rahuldav staadion. Koht, kus mängida palli või talvel suusatada.

Aga see pole veel kõik, millest me kogukonnana unistame. Ja enam mitte ainult ei unista, vaid tahame panustada, anda, kogeda ja jagada. Seda saame teha vaid üheskoos!

Vaid koos tegutsedes on meil võimalik muuta Võnnu tõeliseks kogukonnakeskuseks! Vajame sinu häält, et muuta kogu kavandatud ala üheks sidusaks tervikuks. Kohaks, mis looks peredele võimaluse pidada ühiseid sündmusi katusega kaetud istumisalal. Luua koht, kus võimalik mitmetasandilisel ja avaral istumisalal koguneda, korraldada pargikontserte omade ja külalistega – olla koos!

Puidust kiik koos turvaalaga ei pakuks meelelahutust mitte ainult jaanipäevadel, vaid laiendaks meie praeguse madalseikluspargi võimalusi – rohkem mängu, rõõmu ja lusti! Kui veel aasta eest ei julgenud me unistada seikluspargist, siis nüüd on põhjust unistada 350 meetri pikkusest maastikuratta rajast, kus ootamas erinev pinnas ja elemendid. Ja see kõik võibki taas saada teoks, kui Sa võtad hetke, et olla siin ja praegu – meie kogukonnaga! Tule ja hääleta! Sinu inimesed vajavad sinu toetust!

Meie idee on hääletusel numbriga 9: https://www.volis.ee/gvolis/osale/view/?haaletus=482&kid=339701

Võnnu vabaõhukeskuse eeldatav maksumus on 20 000 €.

Suur-suur aitäh idee toetamise ja info jagamise eest!

Valdek Rohtma

direktor

Võnnu Keskkool

Võnnu vabaõhukeskuse eeldatav maksumus on 20 000 €.

Suur-suur aitäh idee toetamise ja info jagamise eest!

Valdek Rohtma

direktor