Koolimaja

General information

Contact

Filter

All Management Teachers Employees

Job position
 
Management (4)

Triin Lõbu

Director
524 7166
triin.lobu@vonnu.edu.ee


Erika Tiiman

Õppealajuhataja
erika.tiiman@vonnu.edu.ee


Heili Piho-Arna

Development manager
Sotsiaalpedagoog
749 2481
heili.piho-arna@vonnu.edu.ee


Ann-Liis Säärits

Huvijuht
ann-liis.saarits@vonnu.edu.ee

Teachers (27)

Kersti Aasmäe

Inglise keel
kersti.aasmae@vonnu.edu.ee

Reception time:

Reede 7. tund

Kerda Alla

Pikapäevarühma õpetaja
kerda.alla@vonnu.edu.ee


Helina Härma

Eesti keel
Kirjandus
helina.harma@vonnu.edu.ee


Silvester Jürjo

Loodusained
silvester.jurjo@vonnu.edu.ee

Reception time:

Neljapäev 7. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Tiia Kannik

Käsitöö ja kodundus
Kunst
Loodusained
tiia.kannik@vonnu.edu.ee

Reception time:

Teisipäev 7. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Inga Kasekamp

Eripedagoog
inga.kasekamp@vonnu.edu.ee


Triinu Kask

Liikumine ja kehaline kasvatus
triinu.kask@vonnu.edu.ee


Kaie Kitter

Vene keel
kaie.kitter@vonnu.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval kokkuleppel õpetajaga

Anu Kontro

Haridustehnoloog
Mathematics
anu.kontro@vonnu.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev 7. tund
Teisipäev 7. tund

Triin Kriiska

Perekonnaõpetus
Psühholoogia
triin.kriiska@vonnu.edu.ee


Kairit Laksberg

Algõpetus
Inimeseõpetus
kairit.laksberg@vonnu.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev 6. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Anett Lessuk

History
Ühiskonnaõpetus
Anett.Lessuk@vonnu.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev 7. tund

Liisi Loime (lapsehoolduspuhkusel)

Loodusained


Karin Muoni

Inglise keel
karin.muoni@vonnu.edu.ee

Reception time:

Teisipäev või neljapäev 8. tund

Maris Põkka

Eesti keel
Kirjandus
maris.pokka@vonnu.edu.ee

Reception time:

Neljapäev 7. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Tiit Raik

Infojuht
Informaatika
Töö- ja tehnoloogiaõpetus
tiit.raik@vonnu.edu.ee

Reception time:

Reede 7. tund

Ene Runno

Algõpetus
HEV koordinaator
ene.runno@vonnu.edu.ee


Reet Saksing

Eesti keel
reet.saksing@vonnu.edu.ee


Krista Sildoja

Muusika
krista.sildoja@vonnu.edu.ee


Triin Spitz

Õpiabi õpetaja
triin.spitz@vonnu.edu.ee


Ann-Liis Säärits

Dessert
ann-liis.saarits@vonnu.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel õpetajaga

Simo-Jarek Zaranek

Füüsika
Simo-Jarek.Zaranek@vonnu.edu.ee

Reception time:

Neljapäev 8. tund

Katrin Tammar (lapsehoolduspuhkusel)

Psühholoogia


Taimi Tamm

Mathematics
taimi.tamm@vonnu.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev 7. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Erika Tiiman

Vene keel
erika.tiiman@vonnu.edu.ee

Reception time:

Neljapäev 7. tund

Evelin Villak

Algõpetus
Liikumine ja kehaline kasvatus
evelin.villak@vonnu.edu.ee


Riina Võikar

Algõpetus
riina.voikar@vonnu.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev ja teisipäev 6. tund
Employees (11)

Anne Kangur

Sekretär
anne.kangur@vonnu.edu.ee


Tiiu Meerits

Raamatukoguhoidja
tiiu.meerits@vonnu.edu.ee


Terje Jõesaar

Kokk
terje.joesaar@vonnu.edu.ee


Ristel Sild

Kokk
ristel.jogar@vonnu.edu.ee


Imbi Jõgar

Kokk
imbi.jogar@vonnu.edu.ee


Annika Valdner

Kokk
annika.valdner@vonnu.edu.ee


Reet Tohvri

Koristaja
reet.tohvri@vonnu.edu.ee


Marin Võikar

Koristaja
marin.voikar@vonnu.edu.ee


Signe Noormets

Koristaja
signe.noormets@vonnu.edu.ee


Liis Tari

Koristaja
liis.tari@vonnu.edu.ee


Valeri Znamenski

Töömees

Koolimaja

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.