Koolimaja

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Valdek Rohtma

Direktor
+372 524 7166
valdek.rohtma@vonnu.edu.ee


Erika Tiiman

Õppealajuhataja
erika.tiiman@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 7. tund

Reet Saksing

Huvijuht
reet.saksing@vonnu.edu.ee


Tiit Raik

infojuht-haridustehnoloog
tiit.raik@vonnu.edu.ee

Õpetajad (24)

Kairit Laksberg

Algõpetus
kairit.laksberg@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 6. tund

Riina Võikar

Algõpetus
riina.voikar@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 7. tund

Katrin Rohtla

Algõpetus
katrin.rohtla@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 6. tund

Taimi Tamm-Vask

Matemaatika
taimi.tamm-vask@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Hommikuti 7.55
Kolmapäev 7. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Tiia Kannik

Kunst
tiia.kannik@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 7. tund
Teisipäev 7. tund kokkuleppel

Triinu Kask

Liikumine ja kehaline kasvatus
triinu.kask@vonnu.edu.ee


Mare Muru

Muusika
mare.muru@vonnu.edu.ee


Karin Muoni

Inglise keel
karin.muoni@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 8. tund

Kaie Kitter

Vene keel
kaie.kitter@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7. tund

Anu Kontro

Matemaatika
anu.kontro@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7. tund
Teisipäev 7. tund

Ene Runno

Algõpetus
ene.runno@vonnu.edu.ee


Evelin Villak

Pikapäevarühm
evelin.villak@vonnu.edu.ee


Kersti Aasmäe

Inglise keel
kersti.aasmae@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede 7. tund

Meelis Kuldkepp

Ettevõtlus
meelis.kuldkepp@vonnu.edu.ee


Teana Sobko (lapsehoolduspuhkusel)

Muusika


Asser Jaanimets

Liikumine ja kehaline kasvatus
asser.jaanimets@vonnu.edu.ee


Inga Kasekamp

Eripedagoog
inga.kasekamp@vonnu.edu.ee


Anneli Siilbek

Sotsiaalpedagoog
anneli.siilbek@vonnu.edu.ee


Silvi Tenjes

Eesti keel
silvi.tenjes@vonnu.edu.ee


Simo-Jarek Zaranek

Füüsika
Simo-Jarek.Zaranek@vonnu.edu.ee


Katrin Tammar

Psühholoogia
Katrin.Tammar@vonnu.edu.ee


Liina Reisberg

Perekonnaõpetus
Liina.Reisberg@vonnu.edu.ee


Anett Lessuk

Ajalugu
Anett.Lessuk@vonnu.edu.ee


Liisi Loime

Loodusained
Liisi.Loime@vonnu.edu.ee

Töötajad (10)

Tiiu Meerits

Raamatukoguhoidja
tiiu.meerits@vonnu.edu.ee


Anne Kangur

Sekretär
anne.kangur@vonnu.edu.ee


Signe Noormets

Koristaja
signe.noormets@vonnu.edu.ee


Reet Tohvri

Koristaja
reet.tohvri@vonnu.edu.ee


Marin Võikar

Koristaja
marin.voikar@vonnu.edu.ee


Terje Jõesaar

Kokk
terje.joesaar@vonnu.edu.ee


Imbi Jõgar

Kokk
imbi.jogar@vonnu.edu.ee


Valeri Znamenski

Töömees


Tiia Veider

Koristaja


Ristel Sild

Kokk
ristel.jogar@vonnu.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Koolimaja

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.