Koolimaja

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Klassijuhatajad ja mentorid Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Triin Lõbu

Direktor
5343 5002
triin.lobu@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel meilitsi

Mai Aasjõe

Õppealajuhataja
mai.aasjoe@vonnu.edu.ee


Heili Piho-Arna

Arendusjuht
749 2481
heili.piho-arna@vonnu.edu.ee


Ene Runno

HEV koordinaator
ene.runno@vonnu.edu.ee


Getter Linde

Huvijuht
getter.linde@vonnu.edu.ee

Õpetajad (28)

Mai Aasjõe

Prantsuse keel
mai.aasjoe@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7.-8. tund (A11)
Teisipäev 8. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Kaie Kitter

Vene keel
kaie.kitter@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 6. tund (B11)
Kokkuleppel õpetajaga

Kersti Aasmäe

Inglise keel
kersti.aasmae@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7. tund (A21)
Kokkuleppel õpetajaga

Viktor Alov

Vene keel
viktor.alov@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Helina Härma

Eesti keel
Kirjandus
helina.harma@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Katrin Janson

Perekonnaõpetus
Psühholoogia
katrin.janson@vonnu.edu.ee


Silvester Jürjo

Informaatika
Keemia
silvester.jurjo@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Mart Kallaste

Matemaatika
mart.kallaste@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Tiia Kannik

Loodusained
Kunst
Käsitöö ja kodundus
tiia.kannik@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 8. tund (A22)
Neljapäev 8. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Inga Kasekamp

Eripedagoog
inga.kasekamp@vonnu.edu.ee


Triinu Kask

Liikumine ja kehaline kasvatus
triinu.kask@vonnu.edu.ee


Helen Kikas

Õpiabi õpetaja


Veronica Kongi

Inimeseõpetus
veronica.kongi@vonnu.edu.ee


Anu Kontro

Matemaatika
Haridustehnoloog
Informaatika
anu.kontro@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Meelis Käärma

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
meelis.kaarma@vonnu.edu.ee


Kadri Laanemaa

Eripedagoog
kadri.laanemaa@vonnu.edu.ee


Anett Lessuk

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
Anett.Lessuk@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7. tund (A23)
Kokkuleppel õpetajaga

Getter Linde

Karjääriõpetus
getter.linde@vonnu.edu.ee


Liisi Loime

Geograafia
Bioloogia
Keemia
liisi.loime@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Maarika Müürsepp

Eesti keel
Kirjandus
maarika.muursepp@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Reet Saksing

Eesti keel
Kirjandus
reet.saksing@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 7. tund (B24)

Riina Võikar

Algõpetus
riina.voikar@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 6. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Ene Runno

Matemaatika
Algõpetus
HEV koordinaator
ene.runno@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Evelin Villak

Liikumine ja kehaline kasvatus
Kunst
Töö- ja tehnoloogiaõpetus
Algõpetus
evelin.villak@vonnu.edu.ee


Simo-Jarek Zaranek

Füüsika
Informaatika
Simo-Jarek.Zaranek@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 8. tund (A12)
Neljapäev 8. tund
Kokkuleppel õpetajaga

Anželika Niitla

Muusika
anzelika.niitla@vonnu.edu.ee


Elina Pjatnova

Inglise keel
elina.pjatnova@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Mai Tammoja

Pikapäevarühma õpetaja
mai.tammoja@vonnu.edu.ee

Klassijuhatajad ja mentorid (12)

Evelin Villak

Klassijuhataja (1. klass)
evelin.villak@vonnu.edu.ee


Ene Runno

Klassijuhataja (2. klass)
ene.runno@vonnu.edu.ee


Riina Võikar

Klassijuhataja (3. klass)
riina.voikar@vonnu.edu.ee


Maarika Müürsepp

Klassijuhataja (4. klass)
maarika.muursepp@vonnu.edu.ee


Kersti Aasmäe

Klassijuhataja (5. klass)
kersti.aasmae@vonnu.edu.ee


Veronica Kongi

Klassijuhataja (6. klass)
veronica.kongi@vonnu.edu.ee


Anu Kontro

Klassijuhataja (7. klass)
anu.kontro@vonnu.edu.ee


Tiia Kannik

Klassijuhataja (8. klass)
tiia.kannik@vonnu.edu.ee


Triinu Kask

Klassijuhataja (9. klass)
triinu.kask@vonnu.edu.ee


Mai Aasjõe

Mentor
mai.aasjoe@vonnu.edu.ee


Anett Lessuk

Mentor
anett.lessuk@vonnu.edu.ee


Simo-Jarek Zaranek

Mentor
simo-jarek.zaranek@vonnu.edu.ee

Töötajad (15)

Anne Kangur

Sekretär
anne.kangur@vonnu.edu.ee


Veronica Kongi

Sotsiaalpedagoog
veronica.kongi@vonnu.edu.ee


Indrek Roosiväli

Spordijuht
indrek.roosivali@vonnu.edu.ee


Getter Linde

Huvijuht
getter.linde@vonnu.edu.ee


Imbi Jõgar

Kokk
+372 7337604
imbi.jogar@vonnu.edu.ee


Annika Valdner

Kokk
annika.valdner@vonnu.edu.ee


Kairi Kasemaa

Kokk
kairi.kasemaa@vonnu.edu.ee


Helen Lemküll

Kokk
helen.lemkull@vonnu.edu.ee


Reet Tohvri

Koristaja
reet.tohvri@vonnu.edu.ee


Marin Vaino

Koristaja
marin.voikar@vonnu.edu.ee


Liis Tari

Koristaja
liis.tari@vonnu.edu.ee


Signe Noormets

Koristaja
signe.noormets@vonnu.edu.ee


Valeri Znamenski

Töömees


Janek Villak

Haldustöötaja


Karina Kapanen

Kooliõde
55532742
karina.kapanen@vonnu.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäev ja neljapäev

Koolimaja

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.