News

Prügimaraton 30. April anu.kontro


Täna toimus Võnnu Keskkooli Prügimaraton Ingeli Toomi ja Berit Soo praktilise töö raames. Aktsiooni eesmärgiks oli koristada mitmeid piirkondi Kastre vallas, et luua parem keskkond. Üritusel osalesid kõik meie kooli klassid ja õpetajad. Talgute käigus koristati puhtaks Võnnu, Melliste, Kastre ja Roiu piirkonnad, mis üleskutse raames välja toodi. 4 tunni jooksul koristati mitukümmend suurt prügikotitäit prügi, lisaks veeti metsadest välja suur hulk vanarauda. Kõige omapärasem leid oli kiles Luunja kurk, mis leiti Mellistest.
Suur aitäh kõikidele osalistele ja toetajatele!
Samuti saab kogu vald teha kummarduse ning kniksu Beritile ja Ingelile, sest tänu neile ja nende ideele teha sellisel teemal praktiline töö, on meie vald nüüd palju puhtam koht!

Täna toimus Võnnu Keskkooli Prügimaraton Ingeli Toomi ja Berit Soo praktilise töö raames. Aktsiooni eesmärgiks oli koristada mitmeid piirkondi Kastre vallas, et luua parem keskkond. Üritusel osalesid kõik meie kooli klassid ja õpetajad. Talgute käigus koristati puhtaks Võnnu, Melliste, Kastre ja Roiu piirkonnad, mis üleskutse raames välja toodi. 4 tunni jooksul koristati mitukümmend suurt prügikotitäit prügi, lisaks veeti metsadest välja suur hulk vanarauda. Kõige omapärasem leid oli kiles Luunja kurk, mis leiti Mellistest.
Suur aitäh kõikidele osalistele ja toetajatele!
Samuti saab kogu vald teha kummarduse ning kniksu Beritile ja Ingelile, sest tänu neile ja nende ideele teha sellisel teemal praktiline töö, on meie vald nüüd palju puhtam koht!