Meie lood

Erasmus+ "Be real" 28. september anu.kontro

Võnnu Keskkooli 12. klassi õpilased Anna Astel, Annabel Tagaküla, Annette-Mari Uudam, Eleri Tann ja Kirke-Liis Taaramäe osalesid eelneval nädalal Erasmus+ poolt rahastatud projektis “Be real”, mille peamiseks eesmärgiks oli noorte teadmiste tõstmine seoses interneti ohtudega. Projektist kuulsid õpilased läbi Võnnu Keskkooli vilistlase - Liisa Tammoja, kes oli üks ürituse koordinaatoritest. Meie õpilased olid kõige nooremad 23-st inimesest, olles 18-aastased (kõige vanem oli 37-aastane).

Antud projekti lõpuks valmisid erinevate interneti ohtudel põhinevad videod. Selleks korraldasid noored ise töötube videote filmimise, monteerimise ja skripti kirjutamise osas.