Heategevuslik teatejooks 25. september anu.kontro

Reedel toimus üle vabariigi erinevates paikades Heategevuslik Teatejooks. Üle kogu Eesti jooksid lapsed nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime. Ka meie kooli 6., 8. ja 9. klasside õpilased võtsid osa jooksust, seekord Võnnu Keskkooli staadionil. Igast klassist  neli tüdrukut ja neli poissi jooksid igaüks ühe staadioniringi. Jooks oli hoogne ja üksteist toetav.
Aitäh kõigile osalejatele, kaasamõtlejatele!
Aitäh kõigile osalejatele, kaasamõtlejatele!