Koolielu

Sport


Sporticumi moodustavad:

VÕIMLA - kasutamine graafiku alusel

JÕUSAAL - kasutamine personaalsete kokkulepete alusel

TANTSUSAAL - mattide ja peeglitega ruum, kasutamine graafiku alusel

STAADION - vabakasutus õppetegevuse välisel ajal

SEIKLUSPARK - vabakasutus ööpäevaringselt

Kehalise kasv. tunnid

E

T

K

N

R

1. tund

8.30 - 9.15

9.kl

1.kl

 

 

10.-12.kl

2. tund

9.25 - 10.10

 

 

7.-8.kl

10.-11.kl

 

3. tund

10.20 - 11.05

1.kl

2.kl

 

9.kl

 

4. tund

11.25 - 12.10

2.kl

5.kl

3.kl

5.kl

3.-4.kl

5. tund

12.30 - 13.15

7.-8.kl

4.kl

4.kl

2.kl

3.kl

6. tund

13.25 - 14.10

6.kl   RAHVATANTS 6.kl 6.kl

7. tund

14.20 - 15.05

PALLIMÄNGUD   RAHVATANTS   PALLIMÄNGUD

8. tund

15.15 - 16.00

 

 

 

 

 

             

Trennid / Ringid

         

E

T

K

N

R

L

P

15:15-16:30 JALGPALL 13:30-15:00 JALGPALL 16:30-18:00 KORVPALL

14:20-15:00 SPORDIRING

14:30-16:00 KORVPALL

 

koristuspäev

14:30-16:00 KORVPALL 17:00-19:00 saali koristus  18:00-20:00 saali koristus 

14:20-15:50 SUUSAKLUBI

 

 

14:20-15:50 SUUSAKLUBI

19:00-20:00 FITNESS

  15:15-16:45 VÕRKPALL  

 

17:00-19:00 saali koristus      17:00-19:00 saali koristus    
19:00-20:20 VÕRKPALL

 

 

19.00-20.00 JOOGA

 

 

 

Võimalik on laenutada iseseisvaks kasutamiseks järgmist varustust:

RULLSUUSAD

MURDMAASUUSAD

 

Sporticumi moodustavad:

VÕIMLA - kasutamine graafiku alusel

JÕUSAAL - kasutamine personaalsete kokkulepete alusel

TANTSUSAAL - mattide ja peeglitega ruum, kasutamine graafiku alusel

STAADION - vabakasutus õppetegevuse välisel ajal

SEIKLUSPARK - vabakasutus ööpäevaringselt

 

Võimalik on laenutada iseseisvaks kasutamiseks järgmist varustust:

RULLSUUSAD

MURDMAASUUSAD

 

Kehalise kasv. tunnid

E

T

K

N

R

1. tund

8.30 - 9.15

9.kl

1.kl

 

 

10.-12.kl

2. tund

9.25 - 10.10

 

 

7.-8.kl

10.-11.kl

 

3. tund

10.20 - 11.05

1.kl

2.kl

 

9.kl

 

4. tund

11.25 - 12.10

2.kl

5.kl

3.kl

5.kl

3.-4.kl

5. tund

12.30 - 13.15

7.-8.kl

4.kl

4.kl

2.kl

3.kl

6. tund

13.25 - 14.10

6.kl   RAHVATANTS 6.kl 6.kl

7. tund

14.20 - 15.05

PALLIMÄNGUD   RAHVATANTS   PALLIMÄNGUD

8. tund

15.15 - 16.00

 

 

 

 

 

             

Trennid / Ringid

         

E

T

K

N

R

L

P

15:15-16:30 JALGPALL 13:30-15:00 JALGPALL 16:30-18:00 KORVPALL

14:20-15:00 SPORDIRING

14:30-16:00 KORVPALL

 

koristuspäev

14:30-16:00 KORVPALL 17:00-19:00 saali koristus  18:00-20:00 saali koristus 

14:20-15:50 SUUSAKLUBI

 

 

14:20-15:50 SUUSAKLUBI

19:00-20:00 FITNESS

  15:15-16:45 VÕRKPALL  

 

17:00-19:00 saali koristus      17:00-19:00 saali koristus    
19:00-20:20 VÕRKPALL

 

 

19.00-20.00 JOOGA