4. klassi õpilased heitsid Ahhaa teaduskeskuses pilgu taevasse 19. november anu.kontro

Kolmapäeval, 15. novembril osalesid 4. klassi õpilased Ahhaa teaduskeskuse astronoomia õppepäeval.

4. klassi õpilane Kärolin kirjutas järgmisel päeval õppepäevast nii: ,,Meil olid väga lahedad juhendajad ja meeldis kõik, aga kõige rohkem planetaarium, kus saime küll liiga vähe olla. Õppisime palju uut universumi, galaktikate, musta augu ja planeetide kohra. Tegime ka tiimitööd ja täitsime töölehti. Tore ja lõbus oli. Super päev oli!“