21. juunil saatsime kõrgele lennule meie kooli 9. klassi õpilased 05. juuli anu.kontro

Saalis oli tunda palju rõõmu, uhkust, aga ka pisut kurbust, sest läbi sai justkui üks ajastu. Meil on teie kõigi üle siiras rõõm ja tunneme tänu, et saime teid tundma õppida ja ehk ka mõned tarkuseterad kaasa anda.
Maailmas on kõrgemaid ja madalamaid mägesid, mille otsa paljud tahavad ronida ja ronivadki. Aga kui sa just alpinist ei ole, siis sarnaneb su elu ikkagi mäkke ronimisega. Mõnikord väsid, liigud tagasi, puhkad ja proovid jälle.
Suured õnnesoovid lõpetamise puhul!

Suured õnnesoovid lõpetamise puhul!