Otsime haldusjuhti 23. august anu.kontro

Ootame uuest õppeaastast meie meeskonnaga liituma haldusjuhti, kes soovib teha enda tööd südamega ja väärtustab meie kooli tavasid.

Haldusjuht vastutab tule- ja tööohutuse eest, võtab hinnapakkumisi ja tellib inventari, paneb kokku majandusvaldkonna eelarve ning jälgib selle täitmist, teeb koostööd omavalitsusega kooli füüsilise keskkonna parendamiseks, on juhiks haldusmeeskonnale, toetab kolleege projektide kirjutamisel, lööb kaasa kooli arendustegevustes ja osaleb kooli juhtkonna töös.

Täpsema info saamiseks helista 53435002 või kirjuta koolijuhile meiliaadressil triin.lobu@vonnu.edu.ee.
Dokumente võetakse vastu 8. septembrini.

Dokumente võetakse vastu 8. septembrini.