Oluline

Korvpalli vabavisete võistlus 13. september anu.kontro

Enne sügisvaheaega toimub Võnnu Keskkooli spordisaalis korvpalli vabavisete võistlus, kuhu on oodatud osalema kõik õpilased ja õpetajad.

Võistlus toimub 7. oktoobrist kuni 16. oktoobrini kahes voorus + finaal.

Kõik voorud toimuvad pikkade vahetundide ajal.

Võistluse täpne ajakava ning iga klassi võistlusvahetunni päev ja aeg on leitavad liikumisõpetuse õpetajate kabineti ukse pealt.

Õpetajad ja õpilased võistlevad eraldi arvestuses ning võistluse käigus selgitatakse välja kõige täpsema viskekäega õpetaja ja kolm õpilast.

Kolmele kõigele täpsemale õpilasele on auhinnad välja pannud Sportland Eesti!

Kõik õpilased, kes parasjagu ei võistle, on oodatud saali teistele kaasa elama!

Võistlus toimub 7. oktoobrist kuni 16. oktoobrini kahes voorus + finaal.

Kõik voorud toimuvad pikkade vahetundide ajal.

Kolmele kõigele täpsemale õpilasele on auhinnad välja pannud Sportland Eesti!

Kõik õpilased, kes parasjagu ei võistle, on oodatud saali teistele kaasa elama!