1. juunil algab algajatele suunatud tasuta õpetusvideote seeria Slackline Spordiklubi Videokoolitus! 29. mai valdek.rohtma

Slackline huvilised, kasutage võimalust. Sügisel saame võimlas taas ka oma tasakaalulinti kasutada.

Kümme nädalat järjest postitab Slackline Spordiklubi iga nädala alguses õpetusvideo erinevate tasakaaluharjutuste kohta ja nädala lõpuks tuleb osalejal harjutus sooritada, teha sellest video ning saata vormi kaudu korraldajatele.

*Registreerumine ja juhend: www.slacklinesport.ee/videokoolitus

*Videokoolituse käigus õpetame algajaid - nii lapsi kui täiskasvanuid - slackline'l tasakaalu leidma!

*Koolituse käigus loositakse erinevaid auhindu meie koostööpartnerite poolt!

*Koolitus kestab 10 nädalat, aga algusest lõpuni ei pea osalema. Loosis osaled vaid nendel nädalatel, mil video saatsid. Küll aga peab ära registreeruma ;)

*Kui mõtled, et sul pole kohta, kus slackline harrastada, siis leia avalikud slackline asukohad siit: www.slacklinesport.ee/slackline-kohad

*Igasuguste küsimuste korral uuri vastuseid siit: www.slacklinesport.ee/videokoolitus/kusimused-ja-vastused

*Registreerumine ja juhend: www.slacklinesport.ee/videokoolitus

*Koolituse käigus loositakse erinevaid auhindu meie koostööpartnerite poolt!