(Tali)spordipäev 31. jaanuar valdek.rohtma

Mõni oli kiirem, teine seevastu täpsem,  kolmas osavam, neljas jällegi kavalam, viies rammu võrra tugevam…...

Sellised nad olid ja nii nad omavahel mõõtu võtsid, 121 Võnnu Keskkooli õpilast, Võnnu kooli talvisel spordipäeval.  Igaüks oma tugevusega,  võistkondadena aga kõik ühtehoidvad, teo- ja tahtekindlad.

Küllap andis viimaseks neile motivatsiooni ka õpetajate ja 1.klassi ühisvõistkond, kes nende vastu (ja spordi poolt) südikalt võistles, noppides mitu osavõistluse võitu.

Küllap tõukas neid tagant ka väljakutse -  inimene versus masin – kui liikuma tuli inimjõu abil saada erinevas raskuses sõidukid.

Kindlasti pakkus elevust Võnnu Vabatahtliku Päästekomando kohalolu ja päästekomando töö tutvustamine, vanematel vanuseklassidel ka lahinghargnemise läbitegemine.

Milline aga oli siis kokkuvõttes võitjameeskond, kellele auhinnaks on õigus esitada väljakutse direktorile ja kehalise kasvatuse õpetajatele duelliks mõnel spordialal?  Kõik võistkonnad olid tublid! Korraldusmeeskond otsustas, et võistkondade kaptenid nimetavad oma võistkonnast ühe õpilase, kes direktori ja õpetajatega duellile minna saavad. Ja duell pole mitte tüütu kohustus vaid rõõm võimalusest!